info@pakfiks.com +90 224 243 20 31 / +90 532 659 1956

Yatak Sektörü

Pakfiks, Pakstorm ve Pakkoza grubu ipliklerimiz kapitone makinelerinde alt dikiş ipliği olarak, kenar kapama işlemleri, üst dikiş, zincir dikiş, etiket dikişi ve kilitli dikiş işlemleri gibi bir çok dikiş işleminde kullanılır.

Mobilya Sektörü

Pakfiks ve Pakstorm grubu ipliklerimiz mobilya sektöründeki yüksek mukavemet ve incelik gerektiren dikiş işlemlerinin tamamında kullanılır.

Çeyiz ve Ev Tekstili

Pakfiks, Pakstorm, Pakkoza grubu ipliklerimiz, çeyiz ve ev tekstili sektörlerinde kapitone makinalarında, düz dikişlerde, overlok dikiş, etiket dikişi gibi işlemlerde kullanılır. 

Dış Giyim

Pakstorm grubu ipliklerimiz, dış giyim sektöründe düz dikiş, zincir dikiş, overlok dikiş, recme dikiş, el dikiş, etiket dikişi ve kapama dikiş işlemleri gibi her türlü dikiş işleminde kullanılmaktadır.

Deri Ürünleri ve Ayakkabı

Pakfiks ve Pakpoly grubu  ipliklerimiz çanta, kemer, mont gibi deri ürünlerinin ve ayakkabıların genel dikişlerinde kullanılmaktadır.

Denim Ürünleri

Pakstorm grubu ipliklerimiz denim konfeksiyonunda cep kapama dikişlerde, etiket dikişi ve genel denim dikişlerinde kullanılmaktadır.

Çadır ve Branda

Pakstorm grubu ipliklerimiz çadır, tente ve brandaların genel dikişlerinde kullanılmaktadır.

Otomotiv

Pakfiks ve Pakstorm grubu ipliklerimiz emniyet kemeri, direksiyon, hava yastığı, koltuk, iç döşeme, yan döşeme gibi her türlü araç içi dikiş işlemlerinde kullanılır.